Przejdź do treści

„Turniej 4 Miast” w koszykówce

• przez

8.09.2024 r. na Hali Widowiskowo –  Sportowej w Bobolicach, Bobolicki Klub Przyjaciół Koszykówki zorganizował  „Turniej 4 Miast” w koszykówce.

Zwycięski puchar turnieju z rąk Burmistrza Bobolic Pana Marka Golasa trafił do Młodzieżowego Klubu Sportowego ” KOSZ” z Białogardu. II miejsce zajęło „Pod Koszem z Karlina, III miejsce – „SuseuuSquad” Kołobrzeg i IV miejsce „ BeKaPaKa” z Bobolic.

W przerwach pomiędzy meczami wyłoniono w dwóch kategoriach wiekowych (junior i zawodnik starszy)  najlepszego zawodnika w rzutach za 3 punkty. Mistrzem juniorów został Remigiusz Jackiewicz, a wśród zawodników starszych liderem został Michał Kałus. Atmosfera była gorąca. Podczas turnieju rozlosowano dziesiątki nagród dla publiczności, a ze strony organizatorów nie zabrakło też poczęstunku dla wszystkich. Rozgrywki koszykarskich talentów odbyły się po raz pierwszy, ale jak zapewniają nas władze miasta i organizatorzy turnieju,  na stałe ma zapisać się w sportowym kalendarzu Bobolic.