Przejdź do treści

MISTRZOSTWA GMINY W AMATORSKIEJ PIŁCE SIATKOWEJ

• przez

W dniu 27.03.2013r. w godzinach od 17:30 do 21:00 w naszej hali odbyły się Mistrzostwa Gminy w Amatorskiej Piłce Siatkowej. Do udziału w turnieju zgłosiło się
7 drużyn: Sołectwo Dargiń, Julo Team, Contema, Nadleśnictwo Bobolice, Samorządowcy, Grom Świelino oraz Kosa Bobolice.

Organizatorami turnieju była Hala Widowiskowo-Sportowa wraz z Urzędem Miejskim w Bobolicach. Patronat nad imprezą przejęła Burmistrz Bobolic Pani Mieczysława Brzoza, która ufundowała nagrody.

Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym” w grupach do dwóch wygranych setów, każdy set do 15 punktów. Po losowaniu w grupie pierwszej znalazły się Contema, Julo Team, Nadleśnictwo Bobolice oraz Samorządowcy, w grupie drugiej – Grom Świelino, Sołectwo Dargiń oraz Kosa Bobolice. Zwycięzcy grup zagrali w FINALE A do dwóch wygranych setów, set do 25 punktów. W finale tym zagrały zespoły Contema oraz Sołectwo Dargiń (2:1 w setach dla drużyny Sołectwo Dargiń). W FINALE B zagrały zespoły Kosa Bobolice oraz Julo Team (2:1 w setach dla drużyny Julo Team)

Walka o pierwsze i drugie miejsce była bardzo wyrównana. Drużyny Sołectwo Dargiń oraz Contema grały trzy sety, a o wygranej Sołectwa zadecydowało jedynie kilka punktów.