Przejdź do treści

IV turniej w ramach rozgrywek Ligi Bałtyckiej Orlików

• przez

W sobotę tj. 23.02.2013 r. w godz. 9:00 – 15:30 w hali widowiskowo- sportowej w Bobolicach  przeprowadzono  IV turniej w ramach rozgrywek Ligi Bałtyckiej Orlików. Organizatorem imprezy był Ludowy Uczniowski Klub Sportowy/ Szkoła Podstawowa Kłanino. Osobą odpowiedzialną był Prezes Mariusz Walaszczyk oraz Henryk Kowalski koordynator Ligi Bałtyckiej Orlików w powiecie koszalińskim. W turnieju wzięły udział drużyny: Akademia Piłkarska I Sianów, Akademia Piłkarska II Sianów, Leśnik / Rossa Manowo,
SP Bonin, UKS Olimpia I Bobolice, UKS Olimpia II Bobolice, UKS Opty Mielno, Olimpia/Iskra Kłanino.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna UKS Olimpia I Bobolice.  Na drugim miejscu uplasowała się drużyna Akademii Piłkarskiej I Sianów a na trzecim miejscu UKS Olimpia II Bobolice.

Zespołom, które zajęły trzy najlepsze miejsca zostały przyznane puchary, a ich zawodnikom medale, natomiast pozostałym drużynom zostały wręczone dyplomy a  wyróżnieni zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe.

Po turnieju dla każdego uczestnika czekały słodkości firmy PCO Grup Popcorn ufundowane przez Panią Mieczysławę Brzozę Burmistrza Bobolic.